14.11.2022

Dobrý den, paní Hanzlíčková,

dovolte mi, abych Vám ještě jednou poděkovala za úžasné představení Milionový údržbář  8.listopadu v našem divadle. Bylo to skvělé, diváci se moc bavili, výborné herecké výkony, bravurní pan Nárožný, kterého nadšení diváci odměnili potleskem vestoje. Opravdu to byl moc pěkný večer, konečně bez jakýchkoliv omezení. Prosím poděkujte za nás ještě jednou všem účastníkům. Je nám velkou ctí, že jsme u nás mohli pana Nárožného opět po delším čase přivítat a obdivovat jeho herecké UMĚNÍ.

Děkuji Zdena Breuerová Tylovo divadlo

24.10.2022

Zdravím Jani a moc chci poděkovat za představení Miliónový údržbář
bylo to tak milé představení, že mě mrzelo, že skončilo…
a před panem Nárožným klobouk dolů…

Těším se na další spolupráci Zuzana Herodesová Jupiter club

21.09.2022

Dobrý den, pane Hanzlíčku,

jen píšu ohledně včerejšího představení Filumena Marturano,
že to bylo báječné, diváci byli nadšení a moc jsme si to užili.
Budeme se v prosinci těšit na pokračování s vaší agenturou.

Přeji hezký den. Ivana Hoffmannová

25.05.2022

Dobrý den, paní Hanzlíčková,

včerejší představení Na Zlatém jezeře  bylo excelentní, ohlasy úžasné.
Moc děkujeme.

Pěkné dny, Jana Rutarová Kolárovo divadlo Police nad Metují
16. 5. 2022

25.05.2022

Dobrý den, pane Hanzlíčku,

komedie MILIONOVÝ ÚDRŽBÁŘ 10.května byla super a klobouk dolů před panem Nárožným, co ten tam předváděl, neskutečný. Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci. Eva Píšová MKS Třebíč

 

03.04.2022

Dobré ráno, paní Hanzlíčková.  18.3. jsme u nás v Třebechovicích měli MLČETI ZLATO.  Byl to velký úspěch. Představení bylo skvělé,  báječně jsme se bavili. Moc díky!     Hana Fišerová   

09.02.2022

Ano, opravdu se v našem překrásném kulturním stánku konal Lov na losa. Pod tímto názvem přivezla totiž do Jablonce hru uznávaného současného polského dramatika Michala Walczaka Agentura Harlekýn Praha. Evropsky uznávanou a úspěšnou komedii s prvky hororu i vzrušení nám nabídla v prvotřídním obsazení.

Vyprodané divadlo sledovalo stopětatřiceti minutovou “komediivelmi pozorně. A slovo komedie záměrně uvádím v apostrofech. Jedná se totiž o extrémně silné a emočně náročné dílo, nenechající diváka vydechnout ani na chvíli. Děj, proplétaný střípky z doby “opony“ chápali především pamětníci té doby. Prvotřídní výkon Marka Daniela však nabídl zážitek všem... (ims)

Naše Jablonecko 4.2.2022

19.11.2021

 

Vážení,

dovoluji si Vám poděkovat za zprostředkování divadelního představení V Paříži bych tě nečekala, tatínku, které se uskutečnilo 12. 11. 2021 v sále KC Dlabačov v Praze 6.  Představení se setkalo s velmi pozitivním ohlasem publika a přispělo ke zdárnému vyznění naší akce.  

S pozdravem

PhDr. Jaromír Šmída Svaz českých a moravských výrobních družstev

29.10.2021

Dobrý den. 

Posílám pár fotek ze včerejšího představení - Nebyla to Pátá, byla to Devátá - u nás v Březové. 

Bylo to moc fajn.

S pozdravem Michal Bedeč KD a MFC  Březová 28.10.2021

16.10.2021

Chci Vám moc poděkovat za včerejší divadelní představení - Milionový údržbář, který měl u nás obrovský úspěch a všem se představení moc líbilo.Veliký díky panu Nárožnému, paní Freimanové i všem ostatním hercům. Zase jsme po dlouhé době cítila ze všech přítomných tu spokojenost a radost z kulturního života, který se nám teď trochu vytrácí.

Takže ještě jednou velké díky a budeme se těšit na Scény v listopadu.

Monika Dvořáková, Kulturní a informační centrum Benešov, s.r.o.  14.10.2021

06.10.2021

Dobrý den, paní Hanzlíčková,

nedělní divadlo Na Zlatém jezeře mělo opět ohromný úspěch, jako vždy potlesk vestoje a spousta děkovných slov, tak Vám chci moc poděkovat.

Ivana Řídká Třebíč

25.09.2021

Milý pane Hanzlíčku,

děkujeme za krásné představení s Michalem Dlouhým a Michaelou Badinkovou Scény z manželského života.Diváci měli možnost po dlouhé době užít si divadlo tak, jak bývali zvyklí.

Jana Kuchtová CITADELA Litvínov

 

04.09.2021

Dobrý den pane Hanzličku.

Chci Vám moc poděkovat za vydařené představení MILIONOVÝ ÚDRŽBÁŘ. Bylo vyprodáno  Měl jste pravdu, pan .Narozny je ve formě. a tak se chci zeptat, co bychom mohli s panem Naroznym udělat příští rok.

Děkuji a moc Vás zdravím.
Michal Jancarik Zámek Nebilovi 

04.09.2021

Dobrý den pane Hanzlíčku a paní Stašová,

posílám pár fotek ze včerejšího představení NA ZLATÉM JEZEŘE, jak jsem včera slíbil. Řeknu vám, to byla radost po takové dlouhé přestávce vidět zase opravdické divadlo na našich prknech...

Přeji krásný den a někdy u nás zase na viděnou.

Tom Droppa Divadlo Písek 2.9.2021

 

17.10.2019

Vážená a milá paní Hanzlíčková,

včera, tj. 15. 10.,  jsme v našem kulturním centru Nová Beseda v Klánovicích uváděli divadelní představení Polib tetičku aneb Nikdo není bez chyby. 

Úžasná komedie, skvělé herecké výkony. Sál se otřásal smíchem, diváci odcházeli zrelaxovaní a velmi spokojeni. I technikům patří velká pochvala, dokázali si poradit s naším menším prostorem a postavili krásnou scénu. 

Moc děkujeme všem účinkujícím za hezký divadelní večer a Vám za milou a profesionální spolupráci a těšíme se na další!

Z klánovické Nové Besedy zdraví celý tým, tj. Gábina, Petra, Zuzana, Katka a Romana

20.03.2019

Dobrý den, paní Hanzlíčková!

Chtěla jsem Vám moc poděkovat za představení Co takhle ke zpovědi,…, které jste u nás odehráli 14.3.2019. Diváci byli přímo nadšeni a mnozí z nich tvrdí, že to bylo to nejlepší, co kdy viděli. Doufám, že i herci byli u nás spokojeni a i jim prosím vyřiďte naše velké díky.

Děkuji a těším se na další spolupráci.

S přáním hezkého dne

Jarmila Hlávková  DKO s.r.o., Jihlava

02.09.2018

Datum 8. 1. 2018

Dobrý den paní Hanzlíčková,

moc bych chtěla poděkovat za včerejší skvělé představení Bosé nohy v parku.
Myslím, že jsme novou sezonu nemohli lépe zahájit :)

S pozdravem,
Věra Houšková, DiS. 
Ředitelka Kulturních a informačních služeb města Prachatice

02.09.2018

Datum 13. 12. 2017

Dobrý den, paní Hanzlíčková, prosíme Vás o předání poděkování hercům za jejich výborný herecký výkon, který předvedli v Rožnově pod Radhoštěm v představení Polib tetičku. Všem našim zaměstnancům se hra moc líbila, pan Čenský v roli tetičky byl úžasný a ostatní mu skvěle sekundovali. Moc jsme se bavili a pokud budeme příště něco podobného organizovat, určitě se na Vás opět obrátíme.

Karla Kubáňová LISS, a.s.

02.09.2018

Datum 20. 11. 2017

Dobrý den, v sobotu 17.11 jsem byla v Králíkách na divadelním představení S TVOJÍ DCEROU NE. Tímto bych chtěla poděkovat všem hercům za úžasný zážitek. Skvěle jsme se bavily. Ať se vám i nadále daří a snad někdy zase v Králíkách na shledanou.

JEŠTĚ JEDNOU DÍKY
Jana Liepoldová.

02.09.2018

Datum 24. 11. 2017

Dobrý den, chtěla bych Vám za naši eventovou agenturu Mullen Lowe moc poděkovat za včerejší vystoupení V Paříži bych tě nečekala tatínku. Naši klienti byli moc spokojeni, představení se moc líbilo, obsazení herců je famózní a určitě si z Vašeho repertoáru vybereme hru i pro příští rok. Celý vánoční event pro našeho klienta se díky Vám a Vašemu velmi vtipnému představení moc povedl.

S pozdravem 
Kamila Janoušková 
Produkční agentury Mullen Lowe

02.09.2018

Datum 30. 9. 2017

Rád bych Vám poděkoval za představení Rukojmí bez rizika. V dnešní uspěchané a ne příliš optimistické době je takových komedií jako bylo uvedené představení potřeba čím dále více. Lidé se dobře bavili a alespoň na chvíli mohli zapomenout na každodenní starosti.

Jan Záhumenský
Vzdělávací centrum Na Karmeli Mladá Boleslav

02.09.2018

Datum 7. 12. 2016

Vážený pane Hanzlíčku,

moc děkujeme za představení Bosé nohy v parku 4. prosince. Tak, jak je u Vás zvykem, byly to opět dokonale odvedené výkony. Velké díky i všem hercům.

 

Přeji Vám hezký den, 
Jarmila Hlávková DKO s.r.o. Jihlava

02.09.2018

Datum 11. 10. 2016

Dobrý den pane Hanzlíčku,

chtěla bych vám velmi poděkovat za představení Bosé nohy v parku, které se u nás v Hostivici hrálo v pátek 7.10. Diváci byli nadšení a stejně tak i mi pořadatelé. Dokonce jsem měla včera možnost shlédnou filmové zpracování s Robertem Redfordem a musím říct, že to vaše bylo mnohem sympatičtější.

Takže děkujeme! Barbora Chmelíková

02.09.2018

Datum 10. 10. 2016

Dobrý den,

včera jsme navštívily divadelní představení v Blansku "Herci jsou unaveni". Byly jsme nadšené! Vzhledem k tomu, že se u nás moc divadelních představení nekoná, využíváme s maminkou každé příležitosti. Úžasný zážitek, skvělé herecké obsazení a perfektně zvládnuté vystoupení. Všem hercům patří obrovský dík a věříme, že opět brzy s nějakým skvělým představením do Blanska přijedete.

Ilona Jelínková a Marta Trnková

02.09.2018

Datum 17. 2. 2015

Přeji super večer či dobrý den.

Právě jsem se vrátil z představení  FILUMENA MARTURANO, které u nás ve Stochově pořádala Vaše agentura.Byl to úžasný zážitek. Opravdu se mi potvrdilo, že paní Simona Stašová i pan Svatopluk Skopal jsou zárukou vysoké kvality.

Ještě jednou díky za skvělý zážitek Slavík M.Stochov.

02.09.2018

Datum 3. 2. 2015

Dobrý den, móóóc chválím včerejší představení Příběh Coco Chanel v České Třebové. Prosím Vás, mohli by se mi herci podepsat s věnováním - mám dnes narozeniny. Předejte pochvalu všem kteří se na tomto předtavení zúčastnili.

S pozdravem Filip Jetma

02.09.2018

Datum 4. 11. 2014

Dobrý den, pane Hanzlíčku, 
chci Vám poděkovat za skvělé představení, sobotní FILUMENA MARTURANO byl opravdu nezapomenutelný zážitek. Co nejdříve se s Vámi spojím a domluvíme se na dalším představení.

S přáním hezkého dne
Matina Řezníčková Kulturní služby Moravská Třebová

02.09.2018

Datum 29. 7. 2014

Vážení,
chtěla bych vaším prostřednictvím poděkovat paní Simoně Stašové a panu Oldřichu Víznerovi za krásný zážitek. S jejich Annou Magnani a Tennessim Williamsem jsme smáli a byli dojatí zároveň. Představení bylo krásné a paní Stašová v roli Anny Magnani úžasná a pan Vízner v roli Tennessi Williamse také. Vyřiďte jim, prosím, poděkování za krásný večer. Už se těšíme na další představení.

Michaela a Petr Sedlákovi Plzeň

02.09.2018

Datum 19. 6. 2014

Dobrý den paní Hanzlíčková!
Obracime se na Vás plni dojmu z představení "Rímské noci", ktere jsme minuly tyden shledli v Divadle Bez zábradlí. Tento skutečny příběh ze života herecke ikony Anny Magnani a jejiho přítele, vyznamného světového dramatika Williama Tennesseho, v užasném podaní skvělych hercu Simony Stašové a Oldřicha Víznera. Tohle genialní spojení dvou hereckych es nás dojímalo a rozesmalo až k slzam s celou svou životní ironii příběhu. Děkujeme za nezapomenutelny zažitek.

S uctou Věra Horenská s přáteli

02.09.2018

Datum 26. 5. 2014

Dobry den,
rád bych touto cestou poděkoval za užasný zažitek ze sobotního představení Řimské noci (v Divadle Bez zábradlí). Fantasticky vykon obou představitelů a zejmena pani Stašove, jejiž výkon byl naprosto strhujicí.Pokud by to bylo možne, přepošlete ji prosím můj mail a nebo stačí jenom poděkovaní. Toto jsou pravě ty okamžiky, pro které stoji za to do divadla zajit.

Dr. Jaroslav Slunečko

02.09.2018

Datum 31. 3. 2014

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat všem, kteří se podíleli na včerejším představení v jihočeské Blatné, pochopitelně pak zejména protagonistům Simoně Stašové a Ondřejovi Víznerovi. Byl to pro mne skutečně velmi silný zážitek. Jejich výkony byly bravurní. Přeji mnoho a mnoho nadšených diváků.

S pozdravem Jitka Hajnová

02.09.2018

Datum 19. 3. 2014

Dobrý den pane Hanzlíčku, 
Za odehrané představení "Příbuzné si nevybíráme" Vám ještě jednou děkuji, opravdu to bylo velmi kvalitní a zábavné divadelní představení. Srdečně Vás zdravím z Brna.

Bohdana Sekyrová, KC Bystrc Brno

02.09.2018

Datum 26. 2. 2014

Dobrý deň pan Hanzlíček!
Posielam Vám odkaz od divákov -  predstavenie "Hodný pan doktor" bolo vynikajúce!

S pozdravom Naďa Dudášová MsKS Dolný Kubín

02.09.2018

Datum 16. 2. 2014

Dobry den pane Hanzličku,chtela bych Vám poděkovat za krásný kulturní zažitek při představení v Divadle ABC Filumena Marturano. Představení bylo skvělé a herecké výkony užasné, zvlašť to byl herecký koncert Simony Stašové. Přeji Vam mnoho uspěchů a mnoho spokojených divaků.

S pozdravem Stěpánka Krejčová

02.09.2018

Datum 8. 1. 2014

Dobrý den, chtěla bych napsat hned začerstva, když jsem dorazila domů po představení, které se hrálo ve Varnsdorfu. Hra byla moc hezká, ale výkony herců úžasné. Nejvíc samozřejmě mě uchvátila paní Simona Stašová byla skvělá a nádherná, mám jí moc ráda jako ženu i herečku, pan Svatopluk Skopal také neměl chybu a mladí herci byli milí. Jsem nadšená a moc moc Vám všem děkuji, za krásný a úchvatný zážitek.

Všechny zdraví ze severu Čech Walterová Šárka Rumburk

02.09.2018

Datum 3. 12. 2013

Vážený pane Hanzlíčku,
dovoluji si Vaším prostřednictvím poděkovat paní Simoně Stašové a celému kolektivu herců za divadelní představení Filumena Maturano, odehraném dne 02.12.2013 v Městském divadle v Mnichově Hradišti. Shodou okolností jsem tohoto dne oslavil své 60. narozeniny. Ani jsem si nedovedl představit, že bych někdy při některých pasážích divadelní hry zažil to, že mi výkon herce vžene slzy do očí. Za to paní Simoně Stašové patří můj dík a obdiv. A vedle veškerého veselí, které jsem tento den zažil, byl zážitek z divadelního představení vrcholem, na který budu ještě dlouho vzpomínat. Za toto ještě jednou paní Stašové srdečně děkuji.

S pozdravem
Milan Dvořáček, Mnichovo Hradiště

02.09.2018

Datum 25. 10. 2013

Milý pane Hanzlíčku,
právě jsem se vrítila z představení Herci jsou unaveni. Představení bylo skvělé, byl to herecký koncert všech účinkujících. Vyřiďte jim, prosím, všem mé poděkování. Přeji vám, ať se vaší agentuře daří a máte vždy plné hlediště spokojených diváků.

S pozdravem
Štěpánka Krejčová

02.09.2018

Datum 11. 10. 2013

Dobrý den, pane Hanzlíčku,
musím pochválit výběr pana Pitkina, který byl opravdu úžasný a skvěle udržoval náladu na naší akci. Přiznám se, že jsem nečekala, jak dobře se bude vystoupení vyvíjet a i písničky v jeho podání byly příjemné.

S pozdravem Pavlína Pelcová,
Městský úřad Mimoň

02.09.2018

Datum 2. 5. 2013

Vážený pane Hanzlíčku, 
dovolte, abych Vám jménem Kulturního zařízení města Krupka, jménem diváků i jménem svým poděkoval za představení NEBYLA TO PÁTÁ, BYLA TO DEVÁTÁ, které 22. dubna 2013 připravila Vaše agentura. Představení mělo velký úspěch, sál Domu kultury byl zcela zaplněn. Diváci aplaudovali, herci byli  tak laskavi, že po představení rozdávali autogramy, atmosféra byla velmi příjemná a srdečná.

Je známo, že Vaše agentura produkuje kvalitní představení a budu se snažit ovlivnit výběr na druhé pololetí 2013 tak, abychom mohli některé z vašich představení v Krupce zase uvést. Děkuji za vynikající spolupráci.

S pozdravem
Ing. Vladimír Urban, KZMK program

02.09.2018

Datum 20. 3. 2013

Vážený pane Hanzlíčku,
představení „Štika k obědu“ 15. března se velmi líbilo a všichni se moc bavili. Na jevišti se odehrál herecký koncert vynikajících umělců v čele s panem Postráneckým.

Děkujeme.
Lumír Cheryn

02.09.2018

Datum 12. 3. 2013

Vážený a milý pane Hanzlíček,
ráda bych Vám jménem naší organizace poděkovala za skvělé divadelní představení PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME.
Všichni byli naprosto úžasní, herci i technika, diváci odcházeli nadšení …. Ještě jednou velké díky.

S přáním hezkého dne
Martina Řezníčková
Kulturní služby města Moravská Třebová

02.09.2018

Datum 18. 2. 2013

Dobrý den pane Hanzlíčku,
dodatečně bych Vám chtěla ještě jednou poděkovat za krásné představení Poslední ze žhavých milenců,
které proběhlo 12.2. u nás v Lomnici nad Popelkou v Tylově divadle. Diváci byli podle ohlasů doslova nadšeni hereckými a komickými výkony paní Stašové a pana Nárožného. Doufám, že i jim se u nás hrálo dobře.
Těšíme se na Vaši příští nabídku.

Pěkný den, s pozdravem
Bc. Zdeňka Breuerová

02.09.2018

Datum 4. 2. 2013

Pane Hanzlíčku,
moc děkujeme za Filumenu – publikum bylo velmi spokojené a my tím pádem také. 

Eva Zelená, Městské divadlo v Prostějově

02.09.2018

Datum 12. 2012

Stašová se Skopalem se hádají po italsku!
Herečka Simona Stašová doslova září v roli Filumény, na kterou prý čekala celých šestatřicet let! Skvělá tragikomedie Filumena Marturano, v jejíž filmové verzi Manželství po italsku v roce 1964 oslnili Sophia Lorenová a Marcello Mastroianni, měla v prosinci premiéru v Divadle ABC a setkala se s nadšenými ovacemi diváků. A pro Simonu Stašovou, která má slabost pro všechno, co je z Itálie, byla tahle role tak trochu splněným snem.

Iva Vondrová
Překvapení.cz 12/2012

02.09.2018

Datum 26. 11. 2012

Nový Bor zažil v sobotu herecký koncert hvězd.
Simona Stašová a Svatopluk Skopal byli hlavními hvězdami sobotní novoborské inscenace slavné komedie Filumena Marturano z pera italského dramatika, scénáristy, herce a básníka Eduarda de Filipa. S příběhem o ženě, která v touze zajistit svým dvěma synům spokojený život usiluje všemi dostupnými prostředky o sňatek se zhýralým boháčem, doslova smíchy rozbouřili novoborské divadlo. V humorné inscenaci vedle nich účinkovali také Karel Heřmánek mladší, Čestmír Gebouský nebo Petr Vančura.

Petr Šimr
ČESKOLIPSKÝ deník.cz

02.09.2018

Datum 26. 11. 2012

Vážený pane Hanzlíčku,
prosím Vás, vyřiďte pani Simoně Stašové a celému souboru dík za krásné představení v Novém Boru a za podpis s přáním na DVD. Bylo to jedno z nějlepších představení které jsem tam viděl.

Zdraví Pavel Pečený
Kamenický Šenov

02.09.2018

Datum 19. 11. 2012

Vážení a milí,
nedá mi to, abych takto - jak se říká "za čerstva" - nevyjádřila své obrovské díky za dnešní představení "Filumena Marturano aneb Manželství po italsku", na které jsem si do litoměřického divadla dojela z nedalekého Ústí nad Labem.
BYLA TO - stručně řečeno (resp. napsáno) BOMBA!!! Nádherně napsané dialogy pro skvělé herce!!! Zejména musím vyzdvihnout herectví paní Simony Stašové, neboť já bych se na ni vydržela dívat ještě o hodně, hodně déle - jí zkrátka divák věří úplně všechno: každé slovo, každý pohyb, každou její nezaměnitelnou grimasu... Je to PANÍ HEREČKA a výjimečná bytost. Nesmím zapomenout ani na pana Skopala, který rovněž předvedl krásný herecký výkon - a samozřejmě na všechny ostatní, kteří se objevili na pódiu a celý příběh obohatili.....

Alena Sejková
Ústí nad Labem

02.09.2018

Datum 17. 11. 2012

Vrátily jsme se z předpremiéry nádherného představení Filumena Marturano. Chtěly bychom Vašim prostřednictvím poděkovat všem hercům za skvělý zážitek.

Radka Burvalová a její kamarádky Eva a Blanka

02.09.2018

Datum  5. 11. 2012

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za představení "Tři na lavičce", které jsem měla možnost vidět v sobotu v Horáckém divadle Jihlava. Jsem abonentkou jihlavského divadla a ráda si občas zajdu i na zájezdová představení. To sobotní předčilo veškeré mé očekávání. Výkony herců byly skvělé, v divadle panovala příjemná atmosféra.Ještě jednou Vám moc děkuji za krásný kulturní zážitek a přeji Vám mnoho dalších úspěšných her a spokojených diváků.

S pozdravem
Renata Rychtecká
Jihlava

02.09.2018

Datum 16. 10. 2012

16.10.2012 jste zahajovali Stochovskou Thalii představením Co v detektivce nebylo.
Skvělé představení, úžasní herci, hlavně pan Nárožný a blahodárný vliv na bránice plně obsazeného stochovského kulturního stánku. Děkuji za příjemný zážitek

Bohuslava Chytrá
Stochov - Čelechovice

02.09.2018

Datum 16. 10. 2012

Dobrý den pane Hanzlíčku,
Co v detektivce nebylo dopadlo na výbornou včetně rautu - pan Nárožný a všichni ostatní skvělí!
Díky moc, všechny ještě jednou pozdravuji a těším se na další spolupráci.

Hezký den

Tomáš Baroch
DK Stochov

02.09.2018

Datum 26. 7. 2012

Dobrý večer pane Nárožný,
dnes jsem byla na Vašem představení "Poslední ze žhavých milenců" v Českých Budějovicích, máte můj nesmírný obdiv, děkuji Vám i paní Stašové za krásný zážitek.

Helena (56)

02.09.2018

Datum 12. 3. 2012

Vážený pane Hanzlíčku,
děkujeme za Herci jsou unaveni. Představení se líbilo, takže spokojenost na všech frontách. 

Přeji Vám hezký den

Eva Zelená
Městské divadlo v Prostějov

02.09.2018

Datum 11. 3. 2012

Dobrý den,
dovolte mi, abych touto cestou poděkovala všem hercům, kteří přijeli do našeho divadla s představením "Herci jsou unaveni". Děkuji za nádherný, příjemně strávený večer s hvězdami naší herecké scény, kteří na jevišti předvedli bravurní výkony a přitom v zákulisí po představení byli milí, vstříční a ochotní podepsat pár fotografií a co se mě týče, nechat se společně vyfotit. Osobně děkuji panu Čenskému za "sluníčkový kompliment", ačkoliv vidět na jevišti takovou hvězdnou sestavu to je samo o sobě sluníčkový zážitek. Všem přeji hodně zdravíčka do dalších dní, hodně krásných rolí a spokojených diváků. A zase se někdy těším na setkání buď v našem divadle a nebo jinde.

S  jarním pozdravem
 Jana Kubínová, Prostějov

02.09.2018

Datum 1. 3. 2012

Pán Hanzlíček,
naša 11.vodárenská zábava je úspešne za nami, všetci jej účastníci sa výborne bavili a boli maximálne spokojní. Nepochybne k tomu prispela aj produkcia Banjo Bandu Ivana Mládka, ktorého členovia boli úplne bezprostrední a myslím, že sa bavili s nami!
Chcem touto cestou poďakovať Ivanovi Mládkovi a všetkým členom kapely za vytvorenie vynikajúcej atmosféry a za normálny ľudský prístup, veľmi si toho vážime a oceňujeme to!
Ženské trio bolo skvelé, výborne spolupracovali, špeciálne pozdravujem p. Plačkovú!
Pánovi Mládkovi sme k jeho narodeninám zablahoželali a venovali menšie darčeky, myslím, že ho to potešilo.

Prajem Banjo Bandu a aj Vašej agentúre hodne skvelých koncertov a vystúpení!

S pozdravom
Ing. Miroslav Kundrík
GR SEVAK a.s.

02.09.2018

Datum 31. 1. 2012

Dnes jsem byla na představení p. Nárožného a p. Stašové Poslední ze žhavých milenců v Kolíně! 
Děkuji moc za skvělý zážitek, bylo to super představení, při kterém jsem se mimořádně pobavila
v této nijak zábavné době a mrazu jak na Sibiři! Pana Nárožného znám ještě od Rangers a Milana Dufka,
prosím, vyřidte mu mé poděkování za skvělý výkon!
Doufám, že to nebylo naposledy, co mne potkalo v Kolíně něco tak příjemného! Moc děkuji!

MUDr. Helena Marečková

02.09.2018

Datum: 20. 12. 2011

Vážený pane Hanzlíčku, 
moc děkujeme za představení Poslední ze žhavých milenců - standing ovation - takže všeobecná spokojenost. 
Vám i Vaší paní děkujeme za vždy perfektní a vstřícnou spolupráci - přejeme krásné a poklidné Vánoce
a úspěšný rok 2011.

Za prostějovské divadlo Eva Zelená

02.09.2018

Datum 9. 12. 2011

Dobrý den, 
jmenuji se Kuba Mach a je mi 5 let. Chtěl bych napsat panu Ivanu Mládkovi dopis, že mám jeho písničky hrozně rád. 
Celé dny je poslouchám, protože jsou srandovní a moc hezké. Rád bych se někdy s panem Mládkem sešel,
ale to snad až budu větší. Jenom jsem Vám tu radost z vaší hudby chtěl říct.

Pozdravuje Kuba Mach

02.09.2018

Datum: 17. 6. 2011

Firma Supraphon vydala na DVD historické videoklipy a televizní záznamy z archivu ČT
Jožin z bažin a další největší hity Ivana Mládka a jeho Banjo Bandu. Obsahuje záznamy z let 1984 (nejstarší – Rožnovské hodiny) – 2000 (Psohlavci), většina jich je ale z let 1976–78 (Jožin z bažin, Medvědi nevědí, Linda…), kdy byl Banjo Band asi v nejlepší formě. Humor nezatížený, hravý, patafyzický, bláznivě crazy. Každá písnička je vlastně malá divadelní komedie.
Je až s podivem, že vznikly (mohly vzniknout) právě v těchto letech. Čistá sranda v době normalizace… Nebo právě proto? Hul

Divadelní noviny

02.09.2018

Datum: 16. 5. 2011

Dobrý den,
jen chci říct, že jsem měla tu čest vidět Vaše vystoupení na akci pro společnost Rosa market v Hrotovicích. 
Vaše show byla báječná a po celodenním školení opravdu osvěžující. Velká škoda Vašeho člena pana Pešáka,
držte se, i když to nebude lehké a bavte další otrávené duše. Vaše práce je opravdu záslužná.

S úctou Markéta Kaňuková

02.09.2018

Datum: 15. 10. 2010

Dobry vecer,
Rada by som sa podakovala za herecky koncert a uzasny umelecky zazitok.
Predstavenie dnes v Bratislave, Nebyla to pátá bolo famózne. Tešíme sa snáď čoskoro. Gratulujem.

Ing. Dana Petrovska

02.09.2018

Datum: 6. 9. 2010

Pane Hanzlíček,
všechno proběhlo skvěle! Ivan a celý BB byli vynikající, milí, ochotní a mí hosté i já nadšení.
Myslím, kromě 2 krátkých výpadků elektřinou vinou špatného motoru na grillu selete kateringové
společnosti, proběhlo vše bezvadně. Snad ani Ivan a kol. nebyli naštvaní. Jsme Vám všichni vděční.

Zdraví Galík a zúčastnění

02.09.2018

Datum: 17. 5. 2010

Vážený pane Hanzlíčku,
chci Vám ještě jednou, alespoň touto cestou, poděkovat za zprostředkování a panu Mládkovi a děvčatům
za vystoupení. Bylo to z Vaší i jejich strany perfektně profesionální, sklidili bouři nadšení a svatebčané
ještě při rozloučce v neděli šli děkovat za perfektní překvapení a super zážitek. Přeji moc zdaru Vám, panu
Mládkovi a všem lidem kolem. A doufám, že budeme mít ještě moc možností navštívit jeho vystoupení

fandové.Jozef Medvecký, novomanželé a všichni svatebčané

02.09.2018

Datum: 30. 3. 2010

Pane Hanzlíčku,
mockrát děkujeme za včerejší představení Příbuzné si nevybíráme. Diváci byli nadšení a máme jenom kladné
ohlasy. Naše díky prosím vyřiďte i zúčastněným hercům.

Jarmila Hlávková, DKO Jihlava

02.09.2018

Datum: 19. 02. 2010

prostě skvěléééééééééééééé
Komedie od Procházky jsou bezva! Už jsem viděla S tvojí dcerou ne a dlouho jsem se tak nenasmála.
Fatální bratři je komedie trefná, akční, skvělí herci....no prostě zábava celou dobu!!!

jaja kavanova

02.09.2018

Datum: 13. 2. 2010

Vážená paní Stašová!
Dnes jsem byla v Semilassu v Brně na Posledním ze žhavých milenců a upřímně se klaním jak Vám,
tak i panu Nárožnému, který byl neméně skvělý. Jste báječný herecký pár!"Milenec" je velice hezká, chytrá
hra, která jednoho donutí se smát i poměrně smutným a až děsivě skutečným věcem v životě, a Vaše umění,
talent tuto hru ještě zdokonaluje. Děkuju Vám za opravdu skvělý zážitek. Po dlouhé době jsem si návštěvu
divadla užila na více jak 100% a s chutí jsem se přidala k těm (bohužel jen) několika lidem aplaudujících
ve stoje... S velkou úctou,

Lucie Kropáčková

02.09.2018

Datum: 8. 1. 2010

Byli jsme též na představení Co v detektivce nebylo v Novém Boru a bylo to úžasné. Dlouho jsme se s paní tak nenachechtali. Komedie je skvěle zahraná a pan Nárožný přímo exeluje. Hezky jsem si to v I. řadě užil.
Nešlo to jinak než aplaudovat při děkovačce ve stoje (patřím k divákům, kteří když jde o špatné představení demonstrativně odcházejí přímo při představení). Pane Nárožný moc děkujeme.

manželé Menouškovi z Mařenic u Cvikova

02.09.2018

Datum: 19. 3. 2009

Dobrý večer, pane Hanzlíček,
nedalo mi to a musím Vám napsat hned. Právě skončilo představení ...Vstupte ! a bylo to něco tak úžasného,
že to nejde ani popsat. Diváci nadšení a smějí se ještě u šatny i venku ....
Moc děkujeme, opravdu skvělý herecký koncert. Těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Přeji Vám krásný zbytek večera

Martina Řezníčková, za KS Moravská Třebová

02.09.2018

Datum: 13. 3. 2009

Dobrý den pane Hanzlíčku,
chtěla bych velmi srdečně poděkovat za včerejší představení Štika k obědu v našem městě. Byl to opravdu
fantastický zážitek, který naše občany potěšil. Po tragické události, která se u nás stala, se lidé skvěle bavili
a alespoň na chvíli zapomněli...I váš technik zaslouží velkou pochvalu, byl moc šikovný.
Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci.
S pozdravem

Skrzyžalová Lucie, Petřvald

02.09.2018

Datum: 27. 5. 2008

Milí naši účinkujúci, kamaráti,
rada by som sa vám touto cestou poďakovala za Trdlofest. Som veľmi rada, že ste k nám do Skalice
prišli, že som vás mohla spoznať, prípadne opäť stretnúť. Nesmierne si vážim vašu prácu a schopnosti.
Vďaka vám sa Trdlofest opäť vydaril, ľudia boli spokojní, zabávali sa a odchádzali plní zážitkov.
Moja práca sa mi robí oveľa ľahšie keď viem, že sú okolo mňa ľudia na ktorých sa môžem spoľahnúť
a ktorí pracujú srdcom a s nadšením. Ďakujem za pomoc, za krásne zážitky a teším sa snáď niekedy
opäť v Skalici alebo niekde inde ...

Zuzana Vrbňáková Rybárová
(prosím, odovzdajte moje pozdravy všetkým členom vašej formácie)

02.09.2018

Datum: 17. 3. 2008

Vážený pane Hanzlíčku,
rád bych Vám chtěl poděkovat za nádherné představení „Tři na lavičce“. Bylo to úžasné a všichni diváci byli spokojení i přes drobný technický problém, /praskla žárovka v lampě/. O hereckých výkonech se nebudu ani zmiňovat,
protože nenalézám slov. Sokolovna byla plná / 150 diváků/. 
Prosím, sdělte naší plnou spokojenost všem hercům i panu technikovi.
Těším se na další spolupráci.

S pozdravem Lumír Cheryn, Zborovice

02.09.2018

Datum: 12. 11. 2007

Vážený pane,
byla jsem 9. 11. 2007 na představení v našem Východočeském divadle na hře Turecká kavárna.
Bylo to něco úžasného, takhle jsem se dlouho nezasmála, tak dlouho nepobavila. Dík panu Vydrovi,
je z něj vynikající herec, je vidět, jak herecky zraje. Super.. Nechci ani opomenout výkony ostatních herců.
Díky za vysoký profesionální umělecký zážitek.

Lída Dedíková

02.09.2018

Datum: 28. 11. 2006

Přeji Všem krásný den a chci poděkovat za krásný zážitek z krásně zahraného představení Lo Stupendo
u nás v Ostrově dne 24. 11. 2006. Nádhera, já i moji přátelé jsem šli domů s povznášejícím pocitem něčeho krásného. Chodíme na každé divadlo, které u nás pražské scény hrají, ale toto divadlo bylo nádherné. Pohladilo duši a hned ty starosti, co má každý člověk, byly pryč. Ještě jednou velké díky panu Vydrovi, panu Skopalovi, Zlatě Adamovské, Simoně Postlerové, paní.Vránové, no prostě Všem hercům, kteří nám zahráli takovou krásu. 

Vaše velká obdivovatelka
Ladislava Gurecká

02.09.2018

Datum: 31. ledna 2006

Mistře Davide, Vám děkuji, že jste tak osobitě s velikou dávkou svého já, Dannyho příběh převyprávěl.
Mistře Viklický, od rozžhavených strun Vašeho piána se nezapálila pouze cigareta, kterou Novecento
zapálenou vrátil majiteli, ale i cosi uvnitř nás, kteří jsme jen v němém úžasu sledovali Váš koncert.

Děkuji všem opravdu ze srdce

pasažérka Virginien

02.09.2018

Datum: leden 1999

„Je to z rodu vtipných a profesionálně zdatných divadelních konverzaček směřujících k divákovi s poukazem
na lidské chybování. Je velmi důležité, aby se tří hříček zmocnili dobří herci, což se v novém pražském
nastudování stalo. Kdesi za salvami osvobozujícího smíchu je pak možné nacházet výzvu k pochopení
lidských slabostí, jejímž jediným možným řešením je odpuštění, neboť lidstvo se je jinak řešit nenaučilo.“
(Víš přece, že neslyším, když teče voda)

J. P. Kříž