PROGRAM PŘEDSTAVENÍ

přehled je průběžně aktualizován

program pražských představení   |   zájezdy

DIVADLO ABC Praha
Vodičkova 28, Pasáž U Nováků, 110 00 Praha 1, tel :224 215 943, vstupenky
listopad 2018    
6. 11. úterý 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
18. 11. neděle 19:00 FILUMENA MARTURANO, Eduardo De Filippo - charitativní představení vstupenky v prodeji
18. 11. neděle 19:00 FILUMENA MARTURANO, Eduardo De Filippo - charitativní představení
22. 11. čtvrtek 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
prosinec 2018    
11. 12. úterý 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
12. 12. středa 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego

 

DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ Praha
Praha 1, Jungmannova 31, tel. pokladna 224 946 436, vstupenky
říjen 2018    
31. 10. středa 19:00 DROBEČKY Z PERNÍKU, Neil Simon
listopad 2018    
17. 11. sobota 17:00 VĚZEŇ NA DRUHÉ AVENUE, Neil Simon
19. 11. pondělí 19:00 POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ, Neil Simon
26. 11. pondělí 19:00 S TVOJÍ DCEROU NE, Antonín Procházka
29. 11. čtvrtek 19:00 CO TAKHLE KE ZPOVĚDI..., Pardon me, Prime Minister -- Edward Taylor - zadáno
prosinec 2018    
13. 12. čtvrtek 19:00 ŘÍMSKÉ NOCI, Franco D´Alessandro
18. 12. úterý 19:00 DROBEČKY Z PERNÍKU, Neil Simon

 

DIVADLO GONG Praha
Sokolovská 191, 190 00 Praha 9, tel: 603 805 271, 222 984 272, vstupenky
listopad 2018    
5. 11. pondělí 19:00 DROBEČKY Z PERNÍKU, Neil Simon
23. 11. pátek 19:00 CO TAKHLE KE ZPOVĚDI..., Pardon me, Prime Minister -- Edward Taylor
25. 11. neděle 19:00 VÍŠ PŘECE, ŽE NESLYŠÍM, KDYŽ TEČE VODA, Robert Anderson
30. 11. pátek 19:00 BOSÉ NOHY V PARKU, Neil Simon
prosinec 2018    
2. 12. neděle 16:00 FILUMENA MARTURANO, Eduardo De Filippo
9. 12. neděle 16:00 PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME, Eric Assous .
15. 12. sobota 19:00 CO TAKHLE KE ZPOVĚDI..., Pardon me, Prime Minister -- Edward Taylor
30. 12. neděle 16:00 DRAHÁ LEGRACE, Francis Veber

 

DIVADLO PALACE Praha
Jalta,Václavské náměstí 43, Praha 1, tel:. 224 228 814, pokladna@divadlopalace.cz, vstupenky
listopad 2018    
20. 11. úterý 19:00 V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier
prosinec 2018    
2. 12. neděle 19:00 V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier

 

DIVADLO U HASIČŮ Praha
Praha 2, Římská 45, vstupenky tel.: 222 518 716, 222 516 910, vstupenky
říjen 2018    
31. 10. středa 19:00 DRAHÁ LEGRACE, Francis Veber
listopad 2018    
10. 11. sobota 19:00 HERCI JSOU UNAVENI, Eric Assous francouzská komedie
20. 11. úterý 19:00 PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME, Eric Assous . - zadáno
prosinec 2018    
10. 12. pondělí 19:00 RUKOJMÍ BEZ RIZIKA, Alain Reynaud Fourton
17. 12. pondělí 19:00 VÍŠ PŘECE, ŽE NESLYŠÍM, KDYŽ TEČE VODA, Robert Anderson

 

HRAJEME MIMO STÁLÉ SCÉNY - přehled je průběžně aktualizován
BOSÉ NOHY V PARKU, Neil Simon
14. 11. středa 19:00 LITOMĚŘICE Divadlo ZADÁNO
     

 

CO TAKHLE KE ZPOVĚDI..., Pardon me, Prime Minister -- Edward Taylor
27. 11. úterý 19:00 JABLONEC NAD NISOU Divadlo
     
4. 12. úterý 19:00 LOMNICE NAD POPELKOU Divadlo
     
7. 12. pátek 19:30 KLATOVY Divadlo
     
10. 12. pondělí 19:00 OSTRAVA Dům kultury
     
11. 12. úterý 19:00 OSTRAVA Dům kultury zadano
     
12. 12. středa 19:00 NOVÝ JIČÍN Beskydské divadlo
     

 

DÁMSKÁ ŠATNA, Arnošt Goldflam
21. 10. neděle 19:00 PRAHA 6 DLABAČOV
     
18. 11. neděle 18:00 STRÁŽNICE KD
     
25. 11. neděle 19:00 ZBOROVICE Dům kultury
     
2. 12. neděle 19:00 ŽDÁR NAD SÁZAVOU Městské divadlo
     

 

DRAHÁ LEGRACE, Francis Veber
23. 10. úterý 19:00 BRUNTÁL Divadlo
     
24. 10. středa 19:30 ZLÍN Malá scéna
     
1. 11. čtvrtek 19:30 KARLOVY VARY Divadlo
     
6. 11. úterý 19:00 DĚČÍN Divadlo
     
8. 11. čtvrtek 19:00 NOVÝ JIČÍN Beskydské divadlo
     
9. 11. pátek 19:00 OSTRAVA DK Akord
     
21. 11. středa 19:00 PRAHA CHODOV KC ZAHRADA
      předprodej / on-line
2. 12. neděle 19:00 PRAHA 6 DLABAČOV
     
3. 12. pondělí 19:00 LITOMĚŘICE Divadlo
     
19. 12. středa 19:00 CHOMUTOV Divadlo
     
27. 12. čtvrtek 19:00 OLOMOUC Reduta
     

 

DRAHÁ MATHILDA, Israel Horovitz
13. 12. čtvrtek 19:00 SKUTEČ Kulturní klub
     

 

DROBEČKY Z PERNÍKU, Neil Simon
7. 11. středa 19:00 BOROVANY Kulturní dům
     

 

HERCI JSOU UNAVENI, Eric Assous francouzská komedie
21. 10. neděle 19:00 OLOMOUC Reduta
     
30. 10. úterý 19:30 UPICE Divadlo
     
16. 11. pátek 19:00 OSTRAVA Dům kultury
     
16. 12. neděle 17:00 JESENÍK Divadlo
     

 

NEBYLA TO PÁTÁ, BYLA TO DEVÁTÁ, Aldo Nicolaj
29. 11. čtvrtek 19:00 LITOMYŠL Divadlo
     

 

POLIB TETIČKU ANEB NIKDO NENÍ BEZ CHYBY, Simon Williams
31. 10. středa 19:30 VELKÉ MEZIŘÍČÍ Jupiter club
     
26. 11. pondělí 19:00 JESENICE U PRAHY DK
     

 

POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ, Neil Simon
14. 12. pátek 19:00 CHVALETICE DK
     

 

PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME, Eric Assous .
4. 11. neděle 19:00 PLZEŇ Měštanská beseda
     
11. 11. neděle 19:00 ONDŘEJOV u Prahy KD
     

 

RUKOJMÍ BEZ RIZIKA, Alain Reynaud Fourton
3. 11. sobota 19:30 KAMENICKÝ ŠENOV Kulturní dům
     
18. 11. neděle 19:00 BRATISLAVA L+S divadelní festival
     
19. 11. pondělí 19:00 BOJKOVICE klub Maják
     
9. 12. neděle 19:00 MOST Městské divadlo
     

 

ŘÍMSKÉ NOCI, Franco D´Alessandro
1. 11. čtvrtek 19:00 VRCHLABÍ Střelnice
     
2. 11. pátek 19:30 LANŠKROUN sál Lanškrounského zámku
     

 

S TVOJÍ DCEROU NE, Antonín Procházka
17. 2. sobota 19:00 OSTRAVA Kino Mír - přeloženo z 24.9.
     
18. 2. neděle 19:00 KOPŘIVNICE Kulturní dům - přeloženo z 23.9.
     

 

SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC, Tennessee Williams
8. 11. čtvrtek 19:00 VYŠKOV MKS
     
13. 11. úterý 19:00 PŘÍBRAM Divadlo
     
3. 12. pondělí 19:00 FRANTIŠKOVY LÁZNĚ Divadlo B. Němcové
     

 

TURECKÁ KAVÁRNA, Robert Thomas
13. 11. úterý 19:00 ODRY Dělnický dům
     
14. 11. středa 19:00 KUŘIM u Brna Kulturní dům
     

 

V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier
24. 11. sobota 19:00 BRNO DIVADLO B. POLÍVKY
     

 

VĚZEŇ NA DRUHÉ AVENUE, Neil Simon
28. 10. neděle 19:00 OSTRAVA Dům kultury
     
29. 10. pondělí 19:00 KARVINÁ Městský dům
     
11. 11. neděle 19:00 HRADEC KRÁLOVÉ Filharmonie
     
12. 11. pondělí 19:00 TEPLICE Divadlo
     
20. 11. úterý 19:00 KYJOV Městrské kulturní středisko
     
21. 11. středa 19:00 KYJOV Městrské kulturní středisko
     
6. 12. čtvrtek 19:00 NÝŘANY u Plzně
     
10. 12. pondělí 19:00 TŘEBÍČ Divadlo
     
19. 12. středa 19:00 PRAHA 4 CHODOV KD ZAHRADA
     
20. 12. čtvrtek 19:00 ČESKÉ BUDĚJOVICE KD Metropol
     

 

VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
9. 11. pátek 19:00 BRATISLAVA L+S divadelní festival
     
10. 11. sobota 15:00 ZBÝŠOV u Brna Městské kulturní centrum
     
16. 12. neděle 19:00 BRNO KC Semilasso
     
17. 12. pondělí 19:00 BRNO KC Semilasso
     

program pražských představení   |   zájezdy