PROGRAM PŘEDSTAVENÍ

přehled je průběžně aktualizován

program pražských představení   |   zájezdy

DIVADLO ABC Praha
Vodičkova 28, Pasáž U Nováků, 110 00 Praha 1, tel :224 215 943, vstupenky
říjen 2017    
18. 10. středa 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
30. 10. pondělí 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
listopad 2017    
3. 11. pátek 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
14. 11. úterý 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
23. 11. čtvrtek 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego

 

DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ Praha
Praha 1, Jungmannova 31, tel. pokladna 224 946 436, vstupenky
říjen 2017    
21. 10. sobota 17:00 V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier zadáno
23. 10. pondělí 19:00 SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC, Tennessee Williams
listopad 2017    
22. 11. středa 19:00 SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC, Tennessee Williams
23. 11. čtvrtek 19:00 V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier - zadáno
prosinec 2017    
5. 12. úterý 19:00 POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ, Neil Simon - zadáno
7. 12. čtvrtek 19:00 SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC, Tennessee Williams - zadáno
9. 12. sobota 19:00 V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier - zadáno
11. 12. pondělí 19:00 SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC, Tennessee Williams
17. 12. neděle 19:00 FILUMENA MARTURANO, Eduardo De Filippo

 

DIVADLO GONG Praha
Sokolovská 191, 190 00 Praha 9, tel: 603 805 271, 222 984 272, vstupenky
listopad 2017    
24. 11. pátek 19:30 POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ, Neil Simon
prosinec 2017    
1. 12. pátek 19:00 V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier

 

DIVADLO PALACE Praha
Jalta,Václavské náměstí 43, Praha 1, tel:. 224 228 814, pokladna@divadlopalace.cz, vstupenky
říjen 2017    
25. 10. středa 19:00 V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier

 

DIVADLO U HASIČŮ Praha
Praha 2, Římská 45, vstupenky tel.: 222 518 716, 222 516 910, vstupenky
říjen 2017    
23. 10. pondělí 19:00 TURECKÁ KAVÁRNA, Robert Thomas
listopad 2017    
1. 11. středa 19:00 VSTUPTE !, Neil Simon
13. 11. pondělí 19:00 RUKOJMÍ BEZ RIZIKA, Alain Reynaud Fourton
14. 11. úterý 19:00 VÍŠ PŘECE, ŽE NESLYŠÍM, KDYŽ TEČE VODA, Robert Anderson

 

HRAJEME MIMO STÁLÉ SCÉNY - přehled je průběžně aktualizován
BOSÉ NOHY V PARKU, Neil Simon
25. 10. středa 19:00 BLANSKO Dělnický dům
     
15. 11. středa 19:30 HOŘICE Dům kultury Koruna
     
22. 11. středa 19:00 BOHUMÍN K3
     
23. 11. čtvrtek 19:00 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ Divadlo na Zámku
     
29. 11. středa 19:30 OSTROV U Karlových Varů
     
1. 12. pátek 19:00 HRADEC KRÁLOVÉ Filharmonie
     
3. 12. neděle 19:30 BRNO Rubín
     
13. 12. středa 19:00 PARDUBICE Kulturní dům
     

 

DRAHÁ MATHILDA, Israel Horovitz
19. 11. neděle 19:30 BRNO Bystrc Společenské centrum
     
26. 11. neděle 19:00 JINDŘICHŮV HRADEC Střelnice
     
3. 12. neděle 19:30 KLATOVY Divadlo
     
17. 12. neděle 18:00 NOVÝ JIČÍN Beskydské divadlo
     
18. 12. pondělí 19:00 PROSTĚJOV Divadlo
     

 

DROBEČKY Z PERNÍKU, Neil Simon
17. 10. úterý 19:30 BRNO Rubín
     
8. 12. pátek 19:00 BŘECLAV Kino Koruna
     
9. 12. sobota 19:00 MYJAVA festival
     
10. 12. neděle 19:00 STRÁŽNICE KD
     

 

FILUMENA MARTURANO, Eduardo De Filippo
3. 12. neděle 19:00 HRADEC KRÁLOVÉ Filharmonie
     

 

HERCI JSOU UNAVENI, Eric Assous francouzská komedie
10. 12. neděle 19:00 OPAVA Kino Mír
     

 

NEBYLA TO PÁTÁ, BYLA TO DEVÁTÁ, Aldo Nicolaj
21. 11. úterý 19:00 HORNÍ BEŘKOVICE Multifunkční centrum
     

 

NOVECENTO, Alessandro Baricco
21. 11. úterý 19:00 MĚLNÍK Kulturní centrum
     

 

POLIB TETIČKU ANEB NIKDO NENÍ BEZ CHYBY, Simon Williams
15. 10. neděle 19:00 VRCHLABÍ Divadelní klub
     
20. 11. pondělí 19:00 ČESKÉ BUDĚJOVICE KD Metropol
     
7. 12. čtvrtek 19:30 KAROLÍNKA Beskydské národní divadlo
     
8. 12. pátek 16:00 ROŽNOV POD RADHOŠTĚM zadáno
     
13. 12. středa 19:00 ŽDÁR NAD SÁZAVOU Městské divadlo
     

 

POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ, Neil Simon
15. 10. neděle 19:00 HRADEC KRÁLOVÉ Filharmonie
     
4. 11. sobota 19:00 PRAHA 6 DLABAČOV přesunuto z 15. května 2017
     
7. 11. úterý 19:00 JIČÍN Masarykovo divadlo
     
24. 11. pátek 19:00 PRAHA 9 GONG
     
4. 12. pondělí 19:00 MLADÁ BOLESLAV Škodovka
     
18. 12. pondělí 19:00 HRONOV Jiráskovo divadlo
     

 

PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME, Eric Assous .
26. 11. neděle 19:00 LIBEREC Lidové sady
     

 

RUKOJMÍ BEZ RIZIKA, Alain Reynaud Fourton
5. 11. neděle 19:30 ÚSTÍ NAD LABEM Dum kultury
     
6. 11. pondělí 19:00 ZLÍN ACADEMIA UTB
     
3. 12. neděle 19:00 PLZEŇ Měštanská beseda
     

 

ŘÍMSKÉ NOCI, Franco D´Alessandro
28. 10. sobota 19:00 LIBEREC Lidové sady
     
29. 10. neděle 19:00 ŽATEC Divadlo
     
20. 11. pondělí 19:00 PRAHA 4 CHODOV KD ZAHRADA
     
6. 12. středa 19:00 ÚSTÍ NAD LABEM Severočeské divadlo Vejlupek
     
15. 12. pátek 19:00 PRAHA 6 DLABAČOV
     

 

S TVOJÍ DCEROU NE, Antonín Procházka
12. 11. neděle 19:30 KARLOVY VARY Divadlo
     
18. 11. sobota 19:00 KRÁLIKY Střelnice
     
19. 11. neděle 19:00 PLZEŇ KD Peklo
     
28. 11. úterý 19:00 BEROUN Sál pojišťovny
     
8. 12. pátek 19:00 BRNO DIVADLO B. POLÍVKY
     

 

SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC, Tennessee Williams
16. 10. pondělí 19:30 KARLOVY VARY Divadlo
     
19. 10. čtvrtek 19:30 ÚSTÍ NAD LABEM Dum kultury
     
22. 10. neděle 19:00 JABLONEC NAD NISOU Divadlo
     
26. 10. čtvrtek 19:30 PLZEŇ Měštanská beseda
     
10. 11. pátek 19:00 ODRY Dělnický dům
     
11. 11. sobota 19:00 BRNO DIVADLO B. POLÍVKY
     
12. 11. neděle 19:00 BRATISLAVA L+S festival českého divadla
     
13. 11. pondělí 19:00 LITOMYŠL Smetanův dům
     

 

TURECKÁ KAVÁRNA, Robert Thomas
22. 10. neděle 19:30 PRAHA KLÁNOVICE Kultruní centrum Nová Beseda
     
22. 11. středa 19:00 ČESKÁ TŘEBOVÁ Kulturní centrum
     

 

V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier
23. 10. pondělí 19:00 ŽATEC Divadlo
     
2. 11. čtvrtek 19:00 OSTRAVA Acord
     
3. 11. pátek 19:00 BRNO DIVADLO B. POLÍVKY
     
5. 11. neděle 19:00 ZBÝŠOV u Brna Městské kulturní centrum
     
9. 11. čtvrtek 19:00 KLADNO Divadlo
     
21. 11. úterý 19:00 PRAHA 6 DLABAČOV
     
26. 11. neděle 19:00 VRCHLABÍ Divadelní klub
     
29. 11. středa 19:00 PROSTĚJOV Divadlo zadáno
     
30. 11. čtvrtek 19:00 BRNO Sono Centrum zadáno
     
1. 12. pátek 19:00 PRAHA 9 GONG
     
12. 12. úterý 19:00 LITVÍNOV Divadlo Citadela
     

 

VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
24. 10. úterý 19:00 PARDUBICE Divadlo
     
25. 10. středa 19:30 ČESKÝ KRUMLOV Divadlo
     
8. 11. středa 19:00 HORNÍ BEČVA Kulturní dům
     
9. 11. čtvrtek 19:00 HORNÍ BEČVA Kulturní dům
     
15. 11. středa 19:30 HOŘOVICE Společenský dům
     
18. 11. sobota 19:00 OSTROŽSKÁ NOVÁ VES
     
19. 11. neděle 19:00 OSTROŽSKÁ NOVÁ VES
     
21. 11. úterý 19:30 VELKÉ MEZIŘÍČÍ Jupiter club
     
12. 12. úterý 19:30 SLANÝ Divadlo
     
19. 12. úterý 19:00 BRNO KC Semilasso
     

program pražských představení   |   zájezdy